Vairāk par mūsu ražotnĒm

Par uzņēmumu

SIA "LATGRAN" ir Latvijā bāzēts kokskaidu granulu ražotājs, kas koncentrējas uz ilgtspējīga biokurināmā ražošanu industriālajiem klientiem. Mūsu uzņēmums tika dibināts 2004. gadā.  “LATGRAN” ir 4 ražotnes – Jaunjelgavā, Jēkabpilī, Krāslavā un Gulbenē. Visas mūsu ražotnes atrodas lauku apvidos, nodrošinot darbu vairāk nekā 120 darbiniekiem.

“LATGRAN” ir lepns “Graanul Invest” grupas biedrs, kas ir pasaules līderis kokskaidu granulu ražošanā. Mūsu mērķis ir arī turpmāk būt visuzticamākajam granulu piegādātājam mūsu klientiem.

 

Mums ir vairāk nekā 120 darbinieku, kas ik gadu saražo vairāk nekā 600 000 tonnu kokskaidu granulu, kas atbilst 3 000 000 MWh ilgtspējīgas enerģijas no CO2 neitrālas koksnes biomasas.

LATGRAN ražotās koksnes granulas

“LATGRAN” ražotās kokskaidu granulas nodrošina ilgtspējīgu un CO2 neitrālu kurināmo mūsu klientiem – lielākajiem elektroenerģijas/reģionālajiem siltumenerģijas ražotājiem Eiropā, kā arī mazākiem objektiem, piemēram, skolām un daudzām citām sabiedriskām iestādēm, rūpniecības objektiem, kā arī lauksaimniecībā izmantojamām apkures iekārtām.

Ražotne Jaunjelgavā

Jaunjelgavas kokskaidu granulu ražotne, kas tika atklāta 2005. gadā, bija uzņēmuma pirmā ražotne. Pateicoties nepārtrauktai modernizācijai, ražotnēs ražošanas jauda gadu gaitā ir palielinājusies par gandrīz 15% – no 80 000 t līdz vairāk nekā 90 000 t. Profesionālajā komandā ir 16 darbinieki, kas nodrošina, ka ražošana darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Ražotne Jēkabpilī

Jēkabpils granulu ražotne tika atklāta 2008. gadā. Augsti automatizētā ražotne gadā var saražot vairāk nekā 170 000 t granulu. Profesionālajā komandā ir 26 darbinieki, kas nodrošina nepārtrauktu un vienmērīgu ražotnēs darbību.

Ražotne Krāslavā

Krāslavas kokskaidu granulu ražotne tika uzbūvēta 2011. gadā. Gada ražošanas apjoms ir līdzīgs Jēkabpils ražotnei – vairāk nekā 170 000 t. Profesionālajā komandā ir 25 darbinieki. Krāslavas granulu ražotnei ir viena no mazākajām transporta CO2 emisijām “Graanul Invest” grupā, jo tā ir savienota ar dzelzceļu. Gan ražošanas izejvielas, gan kokskaidu granulas var transportēt ar vilcienu.

Ražotne Gulbenē

Ceturtā un jaunākā granulu ražotne tika atklāta 2014. gadā, kas atrodas Gulbenē. Profesionālajā komandā ir 28 darbinieki. 2021. gadā Gulbenes ražošanas apjoms bija augstākais “LATGRAN” – gandrīz 190 000 tonnu gadā. Tāpat kā Krāslavā, arī Gulbenē kokskaidu granulas uz ostām var transportēt ar vilcienu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu ražotnēm?

Sazinies ar mums
Languages